Coraz lepiej

Nowy Rok zawsze jest dla mnie czasem dużych zmian, wielu przemyśleń i nowych pomysłów. Po wielu latach powoli zmieniam wygląd bloga i mam szczerą nadzieję, że moje pomysły będą się podobały także Wam. :D Poza  mnóstwem pomysłów na zmianę bloga, pojawia się nowa energia i chęć do działania. Działamy już kilka ładnych miesięcy, a efekty pojawiają się już teraz.

fot. Julia Janowska

Wczorajszy spacer na Polach Mokotowskich (głównie z Klaudią z Kasprem i Martą z Holly, choć przez chwilę była też Julia z Toffim) upewnił mnie w tym, że idziemy w obi w dobrym kierunku. :)
Co prawda początek nie był całkowicie idealny, Vin z powodu, że nie ma kontaktu z psami z początku był nimi strasznie podekscytowany i średnio odwoływalny, ale zmieniło się to, kiedy przestały być one czymś niezwykłym. Psy dodatkowo zadziałały motywująco przy szarpaniu, bo był nakręcony, jak rzadko kiedy, szarpał się bardzo pewnie i porządnie. :D Równanie i skupienie niczego sobie, więc w końcu widać efekty wieeelu treningów. :) Oby teraz było już z tylko lepiej!

11 komentarzy:

 1. Fajnie, że macie przed sobą jakieś cele i zaczynacie zmieniać w swoim życiu różne rzeczy. :)) Vinek super wyszedł na zdjęciach!
  Zdrówka, S&S

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze warto mieć cele i dążyć do ich wykonania :) Czy tylko mnie zachwycają spaniele na zdjęciach? Vivat jest śliczny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świtnie, że coś robicie w strone obi :)

  H&F

  OdpowiedzUsuń
 4. Cele zawsze są dobre :D Ciekawa jestem efektu końcowego wyglądu bloga :D
  PS. Pierwsze zdjęcie jest boskie!

  OdpowiedzUsuń
 5. W takim razie życzymy powodzenia i samych sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia piękne, oby tak dalej, powodzenia! Też od jakiegoś czasu trenujemy obi.:D

  Widzę, że wygląd prawie taki sam, jak nasz.:D Pani Monika ma niezły talent w tym.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne zdjęcia, powodzenia życzymy! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałabym nominować Cię do nagrody Liebster Blog Award. Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Pytania znajdziesz na moim blogu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia w dążeniu do tych celów :)
  MY BLOG

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej, nominowałam Cię do nagrody Liebster Blog Award :) Więcej informacji tutaj: http://arkabc.blogspot.com/2015/06/lba-czyli-i-mnie-dopado-liebster-blog.html
  Miłej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. http://spanielembyc.blogspot.com/

  Fajny post i życzę powodzenia :-)

  OdpowiedzUsuń