Klubówka w Bydgoszczy

Celem tego weekendu nie było odpoczywanie. Za cel ustaliliśmy sobie klubową Wystawę Spanieli i Psów Dowodnych w Bydgoszczy. Pobudka o czwartej nie była zła, dało się przeżyć. Gorzej było z temperaturą na dworze. Po dotarciu na miejsce mieliśmy trochę czasu żeby odpocząć i poznać innych. Spanieli było 55, więc wcale nie tak dużo. My jak ostatnio - wystawialiśmy się w klasie pośredniej, gdzie po raz drugi (i mam nadzieję, że nie ostatni) konkurowaliśmy z Negrem.
Przed wejściem na ring byłam przerażona, tyle ludzi i w ogóle. Kiedy wywołali nasz numerek wszystko zniknęło, cały stres - liczył się tylko pies i ja.
Na stole... Ah... Znowu próba ucieczki i kropka. Fakt jednak, nie zmieniło to ostatecznej oceny i z radością ogłaszam - VIVAT Renmil's Dream ocena doskonała i lokata I/II - sędzia Angela Hackett (GB). Jestem dumna z Vivata, bo biegał i stał ładnie, a ze stołem będziemy ćwiczyć :) 


 Ocenianie miało się zacząć o 10:00, a amerykany zaczęto wpuszczać dopiero kilka minut po dwunastej. Po ocenie naszej psiej przyjaciółki Goi, poszliśmy na spacerek. Teren, na którym odbywała się wystawa, był niesamowity. Jeziorka, rzeczki, lasy, łąki, polany - psy cały czas biegając bez smyczy spokojnie mogły odreagować wystawowy stres. Jadnak perfidna pani psa, nie pozwoliła Vivatowi dołączyć do pływającej Goi.


Foch w wersji Vivata.


Pozdrawiamy serdecznie :)

6 komentarzy:

 1. Wiem jak to jest wstawać o 4 rano :)
  Vivat jest taki grzeczny. Nie to co mój pies :D
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje wyniku na wystawie !

  OdpowiedzUsuń
 3. Vivat jest pięknym Spanielem, a nawet chyba najpiękniejszym jakiego widziałam. Piękna szata, pysk - a budowa to już w ogóle cud miód!
  Gratuluję wyniku i życzę dalszych sukcesów. Przy okazji bardzo dziękuję za komentowanie i stałe zaglądanie na naszego bloga :)
  Pozdrawiamy!
  Weronika&Nodi&Nolan

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! Piękny piesek =) Zapraszam do mnie http://everydaybeny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Vivat to przepiękny spaniel, cudny. Ostatnie zdjęcie genialne. Kocham wystawowe husky, prezentują się zjawiskowo. Zdjęcia śliczne ; ]

  OdpowiedzUsuń